Výsledky turnaje generací

 Download this file (Vysl_Generace 2013 Flohr.pdf) Výsledky Turnaje generací [47 kB]

 

Turnaj všech generací - k 105.výročí narození Salo Flohra        
                         
Místo: Zasedací síň MČ Praha 5, Štefánikova 13   Kategorie:        
Datum: 16.listopadu 2013         "M12" mladší žáci do 12-ti let    
Pořadatel: ŠK Smíchov a Sokrates 2001     "Z15" starší žáci do 15-ti let    
              "J25" junioři do 25 let    
    Souhrnná výsledková listina     "   " hráči nad 25 let    
                         
Poř. St.č. Jméno Rtg rapid Fed. Klub Věk Kateg. Body Buchholz BH stř. Progres ELO soup.
1. (3) Mrňa Vladimír 2113 CZE ŠK Města Dobrovice 36   6 33" 30" 26 1789
2. (2) Zdeněk Petr 2166 CZE Lokomotiva Radlice 66   6 33 31 25 1856
3. (1) Šindler Michal 2163 CZE VOKD Poruba 29   6 32" 29" 25 1741
4. (27) Bainhofner Jiří 1818 CZE ŠK Smíchov 66   6 27 26" 22 1709
5. (4) Rous Daniel 2011 CZE ŠK PORG Praha 17 J25 5" 33" 30" 26 1753
6. (75) Herold Lukáš 1000 CZE neregistrován 43   5" 30" 27 22" 1838
7. (5) Petrák Robert 2015 CZE ŠK Smíchov 58   5" 30 27" 26 1710
8. (8) Slovák Kilián 1920 CZE Sokol Kobylisy 13 Z15 5 33 30 23 1808
9. (40) Balík František 1600 CZE neregistrován 60   5 32" 29 22 1817
10. (11) Sova Ondřej 1892 CZE ŠK Magic Žatec 18 J25 5 30" 27" 20" 1550
11. (14) Zvěřina Jan 1901 CZE TJ Chs Chotěboř 47   5 30 28 22" 1741
12. (13) Pataridis Janis 1861 GRE ŠK Kostelec n.Č.Lesy 76   5 28 26 20 1642
13. (18) Smolka Josef 1842 CZE ŠK Kostelec n.Č.Lesy 84   5 26" 25 20 1609
14. (87) Trunečka Tomáš 1000 CZE Online Aréna 45   5 25 22 16 1560
15. (12) Tůma Jiří 1883 CZE Motorlet Praha 83   5 24" 22" 19 1528
16. (7) Pokorný Jiří 1932 CZE ŠK Líně 25 J25 4" 30" 27" 21 1518
17. (6) Bannery Benjamin 1952 FRA Rybeja - France 30   4" 30 26" 20 1672
18. (20) Bartoň Milan 1601 CZE TJ Praga Praha 83   4" 29" 27" 19" 1535
19. (79) Košťál Zdislav 1000 CZE Motorlet Praha 63   4" 28" 25" 20 1801
20. (38) Přibylová Sofie 1512 CZE TJ Sokol Lány 11 M12 4" 28 27 20 1713
21. (28) Krása Marek 1734 CZE DDM Třebechovice p.O. 32   4" 27" 24" 18" 1534
22. (26) Placheta Rostislav 1766 CZE ŠK Zdice 72   4" 26" 24" 18 1536
23. (37) Veselský Jan 1709 CZE ŠK Smíchov 38   4" 26" 23" 17 1423
24. (43) Dunder Ondřej 1579 CZE TJ Bohemians 15 Z15 4" 26 23" 16" 1612
25. (15) Davídek Bohuslav 1875 CZE SK Loko Praha 64   4" 25 24 18" 1442
26. (32) Sedláčková Janka 1658 SVK ŠK Praha 4 68   4" 24 22 16 1456
27. (23) Strakoš Tomáš 1798 CZE TJ Praga Praha 77   4 29 26 19 1495
28. (34) Staněk Ondřej 1619 CZE TJ Bohemians 12 M12 4 28" 28 18 1649
29. (46) May David 1559 CZE TJ Bohemians 39   4 28 26 19 1683
30. (78) Kovařík Jan 1840 CZE neregistrován 66   4 28 25" 17" 1727
31. (25) Krňák Vladimír 1771 CZE ŠK Černý Baron 66   4 27" 25" 19 1400
32. (16) Bürgermeister Michal 1867 CZE Šachy Povrly 53   4 27 24" 18 1477
33. (56) Kunc Jan 1294 CZE ŠK Smíchov 14 Z15 4 26 23 13 1426
34. (9) Galandauer Jan 1907 CZE Motorlet Praha 77   4 25 23" 14 1300
35. (33) Schmidt Karel 1626 CZE ŠO Stavby Mostů Praha 80   4 25 22" 15 1337
36. (10) Lexa Václav 1893 CZE Sokol Vršovice 63   4 24" 22" 14" 1457
37. (21) Achylis Miloš 1808 GRE SK Loko Praha 69   4 24 22 16 1364
38. (35) Winter Vladimír 1617 CZE TJ Pankrác 88   4 24 22 15 1266
39. (69) Daniš Emil 1000 SVK neregistrován 82   4 24 22 13 1642
40. (19) Šaur František 1816 CZE Sokol Vršovice 65   4 23" 21" 13 1180
41. (42) Trčka Bohdan 1588 CZE ŠK Smíchov 50   4 22 20" 16 1414
42. (82) Messner Jaroslav 1000 CZE neregistrován 65   4 21 19 12 1441
43. (17) Líška Milan 1851 CZE SK Loko Praha 65   3" 29" 27 18 1571
44. (30) Pivoňka Michael 1696 CZE ŠK Smíchov 15 Z15 3" 27" 25" 16 1446
45. (52) Mašek Vlastimil 1404 CZE SK Loko Praha 65   3" 27" 24" 15 1838
46. (91) Zivanovič Risto 1727 SRB Srbsko 79   3" 25" 22" 14" 1598
47. (31) Katsianikos Konstantinos 1683 GRE SK Loko Praha 74   3" 24 22 15 1262
48. (29) Hrubý Jan 1727 CZE Motorlet Praha 79   3" 23" 21" 13" 1143
49. (41) Kubec Milan 1600 CZE neregistrován 84   3" 23" 21" 12" 1318
50. (39) Strnad Václav 1603 CZE ŠK Smíchov 72   3" 22" 20" 14" 1347
51. (86) Staněk David 1000 CZE neregistrován 43   3" 22 21 14" 1486
52. (90) Vykypěl Michal 1000 CZE neregistrován 31   3" 21 19 12 1430
53. (58) Engel Tomáš 1250 CZE Oaza Praha 14 Z15 3 27 25 13 1632
54. (36) Kubitová Alžběta 1444 CZE ŠK Smíchov 20 J25 3 26" 23" 13" 1435
55. (53) Ďurčat Josef 1400 SVK ŠK Teplárna Malešice 75   3 26 25" 12" 1529
56. (76) Hoření Petr 1000 CZE neregistrován 90   3 26 24 13 1612
57. (50) Gorbunov Artemy 1473 RUS ŠK Aurora 11 M12 3 25" 25 13 1615
58. (55) Gorbunov Alexander 1348 RUS ŠK Aurora 15 Z15 3 25" 23" 12" 1566
59. (47) Hlaváček Bedřich 1538 CZE ŠK Smíchov 40   3 25" 23" 12 1534
60. (57) Hrbek Tomáš 1306 CZE ŠK Smíchov 9 M12 3 25 23 9 1231
61. (22) Chloupek Petr 1796 CZE Sokol Kobylisy 36   3 25 22" 13" 1161
62. (54) Lavrinčík Radek 1377 CZE ŠK PORG Praha 13 Z15 3 24" 22" 12" 1502
63. (49) Korecký Vladimír 1490 CZE Motorlet Praha 63   3 23 22 10 1282
64. (44) Jakuš Lubomír 1579 CZE ŠK Mahrla Praha 74   3 22" 21" 14 1353
65. (74) Haláček Miroslav 1000 CZE neregistrován 29   3 22" 20" 10 1449
66. (45) Přichystal Zdeněk 1574 CZE ŠK Smíchov 71   3 22 21 13 1341
67. (83) Murkin Andrej 1000 RUS neregistr. - Rus.škola 12 M12 3 22 20 10 1337
68. (77) Kastl Jan 1000 CZE neregistrován 29   3 21" 19" 10 1499
69. (51) Pammer Florence 1438 FRA Rybeja - France 43   3 21" 19" 10 1262
70. (85) Pidrman Milan 1000 CZE neregistrován 30   3 20" 19" 10 1359
71. (65) Trinh Viet 1100 VIE ŠK Smíchov 11 M12 3 20 19 9 1465
72. (24) Gubin Oleg 1787 CZE ŠK Smíchov 78   2" 24 23 15 1434
73. (81) Manolevski Grigor 1000 GRE neregistrován 69   2" 22 19" 9" 1434
74. (92) Zubek Rudolf 1000 CZE Sokol Pečky 65   2" 21" 20 10 1308
75. (89) Vašek Ivan 1250 CZE ŠK Bohnice 64   2" 21 19" 10" 1365
76. (63) Rous Dominik 1100 CZE ŠK PORG Praha 7 M12 2" 15 14" 6" 1122
77. (68) Bernátek Štěpán 1000 CZE neregistrován 34   2" 14" 14 6 1261
78. (62) Palla Marek 1160 CZE Oaza Praha 7 M12 2" 13" 13 6 1124
79. (48) Přibyl Viktor 1430 CZE ŠK PORG Praha 8 M12 2 25 23 10 1420
80. (66) Špinka Matěj 1100 CZE neregistrován 18 J25 2 22" 22 8 1394
81. (88) Táborský Ondřej 1000 CZE ŠK Smíchov 17 J25 2 22 19" 9 1357
82. (59) Sekhniashvile Luka 1250 GEO ŠK Smíchov 11 M12 2 21" 20" 8 1238
83. (67) Bach Jaroslav 1000 CZE OAZA Praha 41   2 21" 19" 7 1442
84. (71) Engel Ondřej 1000 CZE Oaza Praha 9 M12 2 20" 19 7 1459
85. (72) Feix Adam 1000 CZE neregistrován 8 M12 2 20 19 8 1458
86. (60) Borodin Daniel 1100 RUS neregistr. - Klub D48 13 Z15 2 18" 18 4 1143
87. (93) Šapiro Daniel 1000 RUS neregistr. - Rus.škola 12 M12 2 18 17" 8 1288
88. (84) Palla Petr 1000 CZE neregistrován 18 J25 1" 20 18 5 1187
89. (64) Růžička Filip 1112 CZE ŠK PORG 8 M12 1" 19 18" 7 1321
90. (61) Mašková Markéta 1100 CZE neregistr. - ŠK "E" 30   1" 19 18 3 1163
91. (73) Galbavý Jakub 1000 CZE neregistrován DDM P5 9 M12 1 21 19" 3 1275
92. (80) Mach David 1000 CZE Sokol Vyšehrad 8 M12 1 19 17" 2 1222
93. (70) Davison Jakub 1000 CZE ŠK Smíchov 12 M12 1 18 17 5 1384
                         
Program Swiss-Manager vyvinut a copyright vlastní © DI.Heinz Herzog, 1230 Vienna Joh.Teufelg.39-47/7/9,        
Mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ,domovská stránka http://swiss-manager.at, Uživatel:Chess Federation of the Czech Republic, 08.06.2006
                         

 

2017  Sokrates2001  globbers joomla templates